| Upload Date | January 10 2026 06:23 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 24018RPACC |
| Model ID | Xiaomi 24018RPACC |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.18 GB |
| Single-Core Score | 1933 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1742
250.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1696
10.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2342
48.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2161
49.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1865
25.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2279
11.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1830
146.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1865
57.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2060
61.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1832
7.58 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2183
67.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1660
127.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2017
59.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1945
19.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1478
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2043
64.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5614 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4261
612.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6433
38.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7815
160.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7849
181.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6346
86.1 images/sec |
|
|
Clang
|
7248
35.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2121
169.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7010
217.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4541
135.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4583
19.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7409
230.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4363
335.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5716
167.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5383
53.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6414
6.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6547
207.3 Kpixels/sec |