| Upload Date | January 10 2026 01:48 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | LAVA LXX525 |
| Model ID | LAVA LXX525 |
| Motherboard | pri_board |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.28 GB |
| Single-Core Score | 1473 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1565
224.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1403
8.45 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1895
38.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2111
48.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1545
21.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1720
8.47 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1447
115.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1522
47.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1401
41.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1085
4.49 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1674
52.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
933
71.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1270
37.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1189
11.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1266
1.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1480
46.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4506 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3389
486.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5054
30.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7067
144.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7397
170.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5401
73.3 images/sec |
|
|
Clang
|
5390
26.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1646
131.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6207
192.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3102
92.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3206
13.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6365
198.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2924
224.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4294
126.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4392
43.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5444
5.27 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5519
174.7 Kpixels/sec |