| Upload Date | December 24 2025 12:36 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | LENOVO TB373FU |
| Model ID | LENOVO TB373FU |
| Motherboard | P98300DA1 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.42 GB |
| Single-Core Score | 1399 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1314
188.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1275
7.68 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1799
36.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1711
39.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1475
20.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1715
8.45 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1438
115.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1545
47.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1366
40.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1094
4.53 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1634
50.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
893
68.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1251
36.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1109
11.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1263
1.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1449
45.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4502 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3361
482.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5108
30.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7146
146.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6569
151.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5365
72.8 images/sec |
|
|
Clang
|
5528
27.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1665
133.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6396
198.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3167
94.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3391
14.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6564
204.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2817
216.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4238
124.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3983
39.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5617
5.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5784
183.1 Kpixels/sec |