| Upload Date | December 24 2025 12:35 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | LENOVO TB322FC |
| Model ID | LENOVO TB322FC |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.80 GB |
| Single-Core Score | 1720 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1542
221.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1442
8.69 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1851
37.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1902
43.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1628
22.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2018
9.94 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1456
116.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1560
48.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1896
56.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1476
6.11 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1660
51.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1890
145.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2066
60.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2424
24.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1451
1.40 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1705
54.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6523 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5687
816.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6994
42.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8233
168.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7814
180.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7821
106.1 images/sec |
|
|
Clang
|
10581
52.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1778
142.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7405
229.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6116
183.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5542
22.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7281
226.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6483
498.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7688
225.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6421
63.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7298
7.06 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7394
234.1 Kpixels/sec |