| Upload Date | December 23 2025 11:54 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2750 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1487
213.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1808
10.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3215
65.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2973
68.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2933
39.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3844
18.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2502
200.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2835
87.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3194
95.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2627
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2763
86.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2984
229.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3402
99.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3285
32.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2661
2.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2918
92.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7303 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6139
881.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9245
55.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8412
172.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4758
109.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5375
72.9 images/sec |
|
|
Clang
|
8297
40.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1270
101.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10996
340.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7877
235.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8667
35.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12527
389.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9796
753.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9883
290.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8400
83.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13196
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10599
335.6 Kpixels/sec |