| Upload Date | December 23 2025 11:52 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1488 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1649
236.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1418
8.54 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1585
32.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1560
36.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1320
17.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1591
7.83 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1445
115.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1229
38.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1395
41.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1730
7.16 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1703
53.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1246
95.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1470
43.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1628
16.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1541
1.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1525
48.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3975 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3447
495.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4691
28.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4506
92.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4407
101.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4166
56.5 images/sec |
|
|
Clang
|
5281
26.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1817
145.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3951
122.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2567
76.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4253
17.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5126
159.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3631
279.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4197
123.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5039
50.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5003
4.84 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4735
149.9 Kpixels/sec |