| Upload Date | December 23 2025 11:51 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2443 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2062
296.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1948
11.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2701
55.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2490
57.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2394
32.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3046
15.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2106
168.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2292
71.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2795
83.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2296
9.50 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2396
74.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2699
207.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2922
85.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2875
28.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2148
2.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2422
76.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9008 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5926
851.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9226
55.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10704
219.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10791
248.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11232
152.4 images/sec |
|
|
Clang
|
16276
80.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2473
198.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11416
353.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8280
247.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8648
35.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10685
332.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9300
715.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9793
287.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8384
83.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11596
11.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10028
317.5 Kpixels/sec |