| Upload Date | December 23 2025 11:51 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-F766N |
| Model ID | samsung SM-F766N |
| Motherboard | s5e9955 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 2.36 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.75 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.95 GB |
| Single-Core Score | 2192 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1913
274.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1869
11.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2476
50.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2310
53.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2259
30.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2864
14.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1999
160.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2172
67.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2668
79.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2163
8.95 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2479
77.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2096
161.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2094
61.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1985
19.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1509
1.46 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2339
74.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7196 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5068
727.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7405
44.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9156
187.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7782
179.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6770
91.9 images/sec |
|
|
Clang
|
12109
59.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2221
177.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9626
298.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6825
204.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6869
28.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10399
323.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6132
471.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7630
223.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6876
68.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8799
8.51 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9879
312.8 Kpixels/sec |