| Upload Date | December 23 2025 11:49 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S23 |
| Model ID | samsung SM-S911B |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.91 GB |
| Single-Core Score | 1923 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1774
254.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1755
10.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2416
49.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2220
51.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1839
25.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2399
11.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1843
147.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1863
57.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1944
58.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1736
7.18 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2213
68.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1580
121.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1933
56.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1805
17.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1503
1.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1936
61.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5077 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3624
520.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5842
35.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6924
141.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6841
157.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5578
75.7 images/sec |
|
|
Clang
|
6496
32.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2068
165.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6352
196.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4061
121.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4173
17.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7169
223.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3829
294.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5197
152.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5003
49.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6017
5.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5988
189.6 Kpixels/sec |