| Upload Date | December 23 2025 11:46 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-F966N |
| Model ID | samsung SM-F966N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2648 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2434
349.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1876
11.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2679
54.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2652
61.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2899
39.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3674
18.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2483
198.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2545
78.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2780
83.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2392
9.90 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2535
78.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2816
216.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3015
88.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3032
30.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2292
2.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2756
87.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8752 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5675
815.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8353
50.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9606
196.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8587
198.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8550
116.0 images/sec |
|
|
Clang
|
15590
76.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2980
238.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11901
368.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7828
234.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8479
35.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12087
376.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9562
735.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10237
300.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8454
83.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12821
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10436
330.4 Kpixels/sec |