| Upload Date | December 23 2025 11:43 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | FUJITSU CLIENT COMPUTING LIMITED FMVC90F3K |
| Motherboard | FUJITSU CLIENT COMPUTING LIMITED FJNBB6F |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-1135G7 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 140 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.42 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4190 MHz |
| Package | Socket 1449 FCBGA |
| Codename | Tiger Lake-U |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 4 |
| L3 Cache | 8.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq shani avx512-bw avx512-vl vaes avx512-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.64 GB |
| Transfer Rate | 4256 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 1917 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1744
250.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1793
10.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2019
41.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1957
45.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1900
25.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1925
9.48 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1882
150.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1878
58.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1944
58.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2317
9.59 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2512
78.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1470
113.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1817
53.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2400
23.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1432
1.39 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2114
66.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5524 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4942
709.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7165
43.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6994
143.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6928
159.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5747
78.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3885
19.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2363
189.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6252
193.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3282
98.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6380
26.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9280
288.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4246
326.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6642
194.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6811
67.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6959
6.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7784
246.4 Kpixels/sec |