| Upload Date | December 23 2025 11:43 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Microsoft Corporation Microsoft Surface Pro, 11th Edition |
| Motherboard | Microsoft Corporation Microsoft Surface Pro, 11th Edition |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Snapdragon(R) X 12-core X1E80100 @ 3.40 GHz |
| Topology | 1 Processor, 12 Cores |
| Identifier | ARMv8 (64-bit) Family 8 Model 1 Revision 201 |
| Base Frequency | 3.42 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Single-Core Score | 2821 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2483
356.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2407
14.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3160
64.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2894
66.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2826
38.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3325
16.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2541
203.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2692
83.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2924
87.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2729
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2483
77.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3094
237.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3452
101.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3401
33.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2354
2.28 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2815
89.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 13897 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7824
1.10 GB/sec |
|
|
Navigation
|
13190
79.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
16239
332.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
15746
363.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
19147
259.9 images/sec |
|
|
Clang
|
26039
128.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3194
255.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
21628
670.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11227
335.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
14507
60.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
17147
533.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
14349
1.10 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
16345
479.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
11369
112.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
22187
21.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
17136
542.6 Kpixels/sec |