| Upload Date | December 23 2025 11:40 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy S22 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S908U |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.05 GB |
| Single-Core Score | 1120 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
971
139.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
948
5.71 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1301
26.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1157
26.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1106
15.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1207
5.95 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1026
82.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1332
41.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1403
42.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
946
3.91 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1295
40.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
832
63.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1198
35.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
804
7.98 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1028
994.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1537
48.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3489 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2269
325.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3859
23.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4670
95.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4847
111.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3942
53.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4158
20.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1476
118.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4589
142.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2813
84.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2780
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5003
155.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2418
185.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3768
110.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3528
35.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4451
4.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4308
136.4 Kpixels/sec |