| Upload Date | December 23 2025 11:15 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2442 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2075
298.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1981
11.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2692
55.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2472
57.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2395
32.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3032
14.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2085
167.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2293
71.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2792
83.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2202
9.12 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2398
74.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2722
209.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2963
86.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2875
28.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2152
2.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2448
77.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8908 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5867
842.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9101
54.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10236
209.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9979
230.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11098
150.6 images/sec |
|
|
Clang
|
16040
79.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2524
202.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11420
353.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8167
244.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8689
36.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10911
339.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9280
713.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9673
283.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8517
84.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11617
11.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9915
313.9 Kpixels/sec |