| Upload Date | December 23 2025 11:11 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | motorola motorola edge plus 2023 |
| Model ID | motorola motorola edge plus 2023 |
| Motherboard | rtwo |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.13 GB |
| Single-Core Score | 1902 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1606
230.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1598
9.63 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2324
47.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2119
48.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1874
25.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2222
10.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1849
148.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1870
58.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2103
62.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1884
7.80 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2176
67.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1626
125.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2001
58.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1784
17.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1478
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2034
64.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5157 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3637
522.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5543
33.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7021
143.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7136
164.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5967
81.0 images/sec |
|
|
Clang
|
6780
33.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2192
175.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6852
212.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4415
132.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4155
17.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6839
212.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3993
307.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5056
148.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4373
43.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5826
5.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6173
195.5 Kpixels/sec |