| Upload Date | December 22 2025 11:59 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi Redmi K80 Pro |
| Model ID | Xiaomi 24122RKC7C |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.76 GB |
| Single-Core Score | 2927 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2380
341.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2519
15.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3277
67.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3118
71.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2937
39.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3794
18.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2453
196.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2805
86.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3154
94.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2570
10.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2969
92.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3123
240.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3424
100.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3291
32.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2686
2.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2795
88.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8731 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6036
866.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9296
56.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10516
215.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10717
247.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10471
142.1 images/sec |
|
|
Clang
|
13421
66.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2824
226.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11427
354.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7301
218.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7429
30.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11753
365.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8806
677.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9528
279.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6997
69.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12245
11.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10095
319.6 Kpixels/sec |