| Upload Date | December 22 2025 11:58 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2945 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2537
364.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2394
14.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3062
62.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2888
66.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2990
40.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3803
18.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2607
208.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2850
88.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3200
95.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2617
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2987
92.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3119
239.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3529
103.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3500
34.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2710
2.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2868
90.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9454 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6121
879.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10146
61.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10466
214.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10773
248.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11629
157.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15922
78.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3000
240.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12197
377.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8079
241.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8714
36.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12380
385.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9926
763.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10390
304.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8069
80.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13355
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10854
343.7 Kpixels/sec |