| Upload Date | December 22 2025 11:56 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-F966N |
| Model ID | samsung SM-F966N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2834 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2494
358.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2357
14.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2855
58.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2935
67.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2996
40.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3841
18.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2557
204.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2786
86.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2963
88.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2627
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2544
79.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3046
234.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3044
89.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3006
29.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2660
2.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2888
91.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8841 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5881
844.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8481
51.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9458
193.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9320
214.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9195
124.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15099
74.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2999
240.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12001
371.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7991
239.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8045
33.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11709
364.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9399
722.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9903
290.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9094
90.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12822
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10280
325.5 Kpixels/sec |