| Upload Date | December 22 2025 11:55 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2813 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2034
292.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2088
12.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2941
60.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3000
69.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2957
40.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3730
18.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2532
202.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2809
87.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3190
95.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2561
10.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2775
86.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3095
238.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3351
98.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3198
31.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2657
2.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2812
89.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8716 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5815
835.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9139
55.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7770
159.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10167
234.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10429
141.5 images/sec |
|
|
Clang
|
13618
67.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2948
236.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11787
365.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7831
234.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8330
34.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11844
368.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9422
724.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9936
291.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7945
78.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12188
11.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9902
313.5 Kpixels/sec |