| Upload Date | December 22 2025 11:53 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2621 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2200
316.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2069
12.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2764
56.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2912
67.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2556
34.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3213
15.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2275
182.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2450
75.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2971
88.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2466
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2538
79.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2888
222.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3134
92.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3126
31.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2294
2.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2641
83.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9296 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6135
881.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9309
56.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11112
227.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11157
257.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11725
159.1 images/sec |
|
|
Clang
|
15718
77.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2733
218.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11931
369.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8231
246.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8833
36.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11472
357.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9613
739.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10125
297.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8607
85.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12175
11.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10229
323.9 Kpixels/sec |