| Upload Date | December 22 2025 11:52 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1539 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1721
247.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1363
8.21 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1694
34.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1623
37.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1373
18.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1666
8.21 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1482
118.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1247
38.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1400
41.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1769
7.32 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1737
54.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1448
111.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1515
44.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1722
17.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1567
1.52 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1583
50.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4159 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3723
534.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4809
29.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4976
101.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4230
97.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4322
58.7 images/sec |
|
|
Clang
|
5409
26.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1831
146.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4052
125.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3445
103.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4471
18.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5101
158.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4115
316.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4308
126.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5251
52.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5382
5.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3892
123.2 Kpixels/sec |