| Upload Date | December 22 2025 11:34 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-F766N |
| Model ID | samsung SM-F766N |
| Motherboard | s5e9955 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 2.36 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.75 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.95 GB |
| Single-Core Score | 2197 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1665
239.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1716
10.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2653
54.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2657
61.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2124
28.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2708
13.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1939
155.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2064
63.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2556
76.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2005
8.30 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2478
77.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2128
163.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2443
71.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2472
24.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1725
1.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2270
71.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6859 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5151
739.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7926
47.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10998
225.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10735
247.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9116
123.7 images/sec |
|
|
Clang
|
9261
45.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1275
102.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8942
277.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6258
187.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5993
24.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9190
286.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5592
430.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5631
165.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6469
64.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8333
8.06 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9435
298.7 Kpixels/sec |