| Upload Date | December 22 2025 10:52 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2471 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1595
229.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1961
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2437
49.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2615
60.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2537
34.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3242
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2263
181.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2453
76.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2942
88.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2419
10.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2514
78.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2672
205.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2926
85.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2913
28.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2289
2.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2534
80.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8572 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5564
799.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7343
44.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9384
192.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9987
230.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8132
110.4 images/sec |
|
|
Clang
|
13874
68.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2676
214.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12084
374.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8216
245.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8688
36.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11569
360.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9247
711.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10428
306.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8566
85.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12228
11.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10304
326.3 Kpixels/sec |