| Upload Date | December 22 2025 10:50 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921B |
| Motherboard | s5e9945 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.96 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.96 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.59 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.90 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 1576 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1011
145.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1178
7.10 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1426
29.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1472
33.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1372
18.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1927
9.49 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1687
135.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1791
55.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1980
59.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1795
7.43 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2025
63.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1672
128.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1744
51.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1544
15.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1351
1.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1997
63.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6225 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4266
612.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6620
39.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8690
177.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7449
171.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6622
89.9 images/sec |
|
|
Clang
|
7956
39.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2148
172.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8597
266.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5218
156.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5575
23.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9357
291.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4709
362.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6645
195.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6226
61.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7900
7.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8204
259.7 Kpixels/sec |