| Upload Date | December 22 2025 10:47 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S23 |
| Model ID | samsung SM-S911B |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.91 GB |
| Single-Core Score | 1621 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1468
210.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1219
7.34 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1620
33.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1795
41.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1602
21.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1975
9.73 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1594
127.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1704
52.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1833
54.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1621
6.71 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1878
58.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1425
109.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1692
49.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1598
15.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1265
1.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1828
57.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4956 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3551
509.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5513
33.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6949
142.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6609
152.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5523
75.0 images/sec |
|
|
Clang
|
6390
31.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2083
166.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6373
197.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4031
120.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4164
17.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7041
219.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3841
295.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5154
151.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3921
38.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6010
5.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5851
185.3 Kpixels/sec |