| Upload Date | December 22 2025 10:47 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus PLR110 |
| Model ID | OnePlus PLR110 |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 4 part 2 revision 0 |
| Base Frequency | 3.32 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.32 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 3.80 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.88 GB |
| Single-Core Score | 2775 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2165
310.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2024
12.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3064
62.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2913
67.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2852
38.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3325
16.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2369
189.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2564
79.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4323
129.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2596
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2931
91.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2465
189.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3225
94.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3182
31.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2426
2.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2730
86.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9190 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6209
891.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9375
56.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10083
206.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9169
211.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11516
156.3 images/sec |
|
|
Clang
|
14247
70.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2853
228.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12033
372.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8707
260.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9003
37.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13164
409.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9008
692.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10207
299.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8576
85.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12806
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10584
335.1 Kpixels/sec |