| Upload Date | December 22 2025 10:43 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S22 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S908E |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.94 GB |
| Single-Core Score | 1147 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
985
141.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
959
5.78 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1269
26.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1194
27.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1091
14.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1236
6.09 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
940
75.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1065
33.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1241
37.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1069
4.43 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1251
38.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1034
79.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1509
44.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1418
14.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1018
985.3 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1452
46.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3725 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2788
400.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4358
26.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4640
95.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5162
119.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4057
55.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4528
22.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1503
120.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4883
151.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3022
90.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3007
12.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5391
167.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2834
217.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3997
117.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3495
34.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4487
4.34 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4319
136.7 Kpixels/sec |