| Upload Date | December 22 2025 10:39 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus 11 |
| Model ID | OnePlus CPH2449 |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.79 GB |
| Single-Core Score | 1913 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1698
243.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1637
9.87 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2440
49.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2196
50.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1876
25.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2395
11.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1820
145.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1890
58.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1900
56.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1649
6.82 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2261
70.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1601
123.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1961
57.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1896
18.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1530
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1950
61.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5112 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3655
525.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5978
36.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7364
150.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6853
158.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5610
76.1 images/sec |
|
|
Clang
|
6704
33.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1987
159.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6552
203.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4117
123.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4230
17.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6993
217.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3802
292.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5173
151.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4622
45.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6129
5.93 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6134
194.2 Kpixels/sec |