| Upload Date | December 22 2025 10:39 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3090 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2589
371.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2575
15.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3352
68.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3443
79.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3064
41.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3914
19.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2714
217.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2950
91.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3312
99.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2594
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3092
96.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3240
249.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3641
106.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3565
35.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2817
2.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3035
96.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9864 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6372
915.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10406
62.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11524
235.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12253
282.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12209
165.7 images/sec |
|
|
Clang
|
16327
80.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3097
248.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12696
393.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8146
243.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8870
36.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12377
385.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10122
778.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11117
326.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8666
86.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13575
13.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11009
348.6 Kpixels/sec |