| Upload Date | December 22 2025 10:34 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2834 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2460
353.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1831
11.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3050
62.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3168
73.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2932
39.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3782
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2493
199.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2829
87.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3225
96.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2361
9.77 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2940
91.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3052
234.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3381
99.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3083
30.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2507
2.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2939
93.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8793 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6103
876.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9870
59.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8448
172.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7957
183.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9034
122.6 images/sec |
|
|
Clang
|
15740
77.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2437
195.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12284
380.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8372
250.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8829
36.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11590
360.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9829
755.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9934
291.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8765
87.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13312
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10732
339.8 Kpixels/sec |