| Upload Date | December 22 2025 10:32 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2493 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1984
285.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1717
10.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2633
53.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2615
60.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2555
34.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3241
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2247
179.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2450
75.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2783
83.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2458
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2442
76.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2819
216.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2746
80.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3011
29.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2294
2.22 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2570
81.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8865 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6178
887.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8467
51.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10017
205.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9303
214.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11755
159.5 images/sec |
|
|
Clang
|
16139
79.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2056
164.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11871
367.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8382
250.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8888
36.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10836
337.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9713
746.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9688
284.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8507
84.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12201
11.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10587
335.2 Kpixels/sec |