| Upload Date | December 22 2025 10:31 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3120 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2638
378.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2503
15.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3432
70.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3186
73.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3138
42.6 images/sec |
|
|
Clang
|
4040
19.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2768
221.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3002
93.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3343
100.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2785
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3105
96.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3310
254.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3714
109.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3597
35.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2852
2.76 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3023
95.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9622 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6196
889.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10528
63.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11175
228.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11067
255.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11740
159.3 images/sec |
|
|
Clang
|
16167
79.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3121
249.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12692
393.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8250
246.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8739
36.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12063
375.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10036
771.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10711
314.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7446
73.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13547
13.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10985
347.8 Kpixels/sec |