| Upload Date | December 22 2025 10:30 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy Tab S9 |
| Model ID | samsung SM-X710 |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.05 GB |
| Single-Core Score | 2083 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1851
265.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1762
10.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2578
52.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2384
55.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2048
27.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2556
12.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2013
161.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2088
64.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2102
62.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1885
7.80 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2398
74.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1744
134.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2141
62.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2004
19.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1673
1.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2161
68.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5744 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3845
552.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6065
36.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7263
148.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7726
178.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6762
91.8 images/sec |
|
|
Clang
|
7966
39.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2297
183.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7572
234.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4912
147.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5137
21.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7339
228.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4458
342.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6001
176.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5242
52.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6504
6.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7167
226.9 Kpixels/sec |