| Upload Date | December 22 2025 10:29 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1482 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1636
235.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1434
8.64 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1613
33.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1455
33.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1350
18.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1614
7.95 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1437
115.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1235
38.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1397
41.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1701
7.04 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1697
52.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1231
94.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1447
42.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1622
16.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1546
1.50 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1505
47.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4067 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3466
497.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4735
28.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4588
93.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4422
102.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4354
59.1 images/sec |
|
|
Clang
|
5335
26.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1752
140.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3960
122.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3484
104.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4139
17.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5126
159.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3670
282.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4274
125.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4594
45.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5278
5.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4612
146.0 Kpixels/sec |