| Upload Date | December 22 2025 10:16 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 24.04.3 LTS |
| Model | LENOVO 30KL0003US |
| Motherboard | LENOVO INVALID |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 20 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.81 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 119.63 GB |
| Single-Core Score | 3132 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2398
344.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2263
13.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3523
72.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3205
73.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3021
41.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3817
18.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2996
239.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2856
88.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4024
120.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3306
13.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3426
106.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3000
230.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3543
104.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3536
35.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2480
2.40 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3623
114.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 20018 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
11697
1.64 GB/sec |
|
|
Navigation
|
20244
122.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
28606
585.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
28075
647.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
28114
381.6 images/sec |
|
|
Clang
|
43504
214.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3477
278.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
32909
1019.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
16405
490.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
15899
65.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
24673
767.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12706
976.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
17259
506.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
17761
176.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
31009
30.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
34632
1.10 Mpixels/sec |