| Upload Date | December 22 2025 10:15 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3046 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2613
375.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2497
15.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3253
66.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3207
74.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3149
42.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3991
19.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2225
178.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2999
92.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3337
99.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2791
11.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3094
96.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3271
251.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3701
108.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3527
35.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2848
2.76 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2958
93.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9625 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6381
916.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10202
61.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11288
231.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11100
256.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12177
165.3 images/sec |
|
|
Clang
|
16258
80.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2514
201.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12857
398.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8377
250.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9085
37.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12604
392.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10236
787.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10817
317.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8335
82.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13561
13.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10728
339.7 Kpixels/sec |