| Upload Date | December 22 2025 10:15 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 |
| Model ID | Google Pixel 10 |
| Motherboard | frankel |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.29 GB |
| Single-Core Score | 2333 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1940
278.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1697
10.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2640
54.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2659
61.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2308
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3090
15.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2179
174.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2440
75.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2710
81.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2321
9.61 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2660
82.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1837
141.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2497
73.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2322
23.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1779
1.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2588
81.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5659 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3993
573.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6209
37.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9119
186.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9893
228.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7702
104.5 images/sec |
|
|
Clang
|
10041
49.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1553
124.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8290
256.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3800
113.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4578
18.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6031
187.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3883
298.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4993
146.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4700
46.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6281
6.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7072
223.9 Kpixels/sec |