| Upload Date | December 22 2025 03:01 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Infinix GT 30 Pro |
| Model ID | INFINIX Infinix X6873 |
| Motherboard | Infinix-X6873 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.31 GB |
| Single-Core Score | 1366 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1370
196.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1251
7.54 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1779
36.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1658
38.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1444
19.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1623
7.99 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1338
107.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1461
45.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1352
40.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1075
4.45 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1616
50.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
903
69.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1201
35.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1069
10.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1217
1.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1451
45.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3949 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3047
437.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4257
25.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6202
127.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5677
130.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4951
67.2 images/sec |
|
|
Clang
|
5347
26.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1598
128.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5773
178.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2826
84.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2877
11.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5536
172.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2536
195.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3341
98.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2971
29.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5025
4.86 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4822
152.7 Kpixels/sec |