| Upload Date | December 22 2025 03:00 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3191 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2684
385.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2455
14.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3445
70.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3280
75.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3171
43.0 images/sec |
|
|
Clang
|
4114
20.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2867
229.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3094
95.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3553
106.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2892
12.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3188
99.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3382
260.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3844
112.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3679
36.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2911
2.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3090
97.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9709 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6434
924.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10763
64.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11677
239.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11899
274.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12050
163.5 images/sec |
|
|
Clang
|
17183
84.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3234
259.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13010
403.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6784
203.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6690
27.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12606
392.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10562
812.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10730
314.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9020
89.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13174
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11011
348.6 Kpixels/sec |