| Upload Date | December 22 2025 02:53 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | vivo V2307A |
| Model ID | vivo V2307A |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.84 GB |
| Single-Core Score | 1008 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
996
143.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
834
5.03 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1326
27.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1160
26.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1037
14.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1200
5.91 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1049
84.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
977
30.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
921
27.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
843
3.49 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1197
37.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
842
64.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1052
30.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
823
8.16 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
869
840.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1026
32.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4372 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2503
359.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4501
27.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6630
135.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6278
144.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5374
72.9 images/sec |
|
|
Clang
|
6012
29.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1105
88.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6173
191.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4033
120.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4535
18.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5786
180.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3105
238.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4786
140.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3733
37.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5549
5.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6139
194.4 Kpixels/sec |