| Upload Date | December 22 2025 02:44 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold5 |
| Model ID | samsung SM-F946U1 |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.88 GB |
| Single-Core Score | 1969 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1778
255.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1745
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2541
52.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2290
52.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1930
26.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2450
12.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1864
149.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1919
59.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1974
59.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1784
7.38 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2275
70.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1616
124.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1999
58.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1842
18.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1540
1.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1992
63.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5112 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3648
523.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5923
35.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6002
122.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6820
157.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5745
78.0 images/sec |
|
|
Clang
|
6800
33.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2125
170.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6727
208.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4272
127.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4364
18.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6969
216.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3923
301.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5434
159.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4669
46.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6084
5.89 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5913
187.2 Kpixels/sec |