| Upload Date | December 22 2025 02:35 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | LENOVO 82RY |
| Motherboard | LENOVO LNVNB161216 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 6800H |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 3.20 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4562 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 4786 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 2009 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2135
306.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1744
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1959
40.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2030
46.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1920
26.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2034
10.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1976
158.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2099
65.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1105
33.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2846
11.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2811
87.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1904
146.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2375
69.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2438
24.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1866
1.81 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2213
70.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9549 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5795
832.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11216
67.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9324
190.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12194
281.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11724
159.1 images/sec |
|
|
Clang
|
15404
75.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2498
200.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
16833
521.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4294
128.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
11193
46.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13983
435.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10658
819.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11021
323.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7662
76.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
19391
18.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11360
359.7 Kpixels/sec |