| Upload Date | December 22 2025 02:34 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 25102PCBEG |
| Model ID | Xiaomi 25102PCBEG |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.65 GB |
| Single-Core Score | 3498 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2780
399.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2696
16.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3716
76.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3635
83.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3471
47.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4075
20.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2978
238.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3159
97.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5441
162.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3335
13.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3674
114.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3805
292.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4034
118.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3585
35.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2946
2.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3564
112.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10729 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7244
1.02 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11084
66.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12103
247.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11257
259.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
13113
178.0 images/sec |
|
|
Clang
|
16242
80.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3536
283.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13154
407.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11384
340.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10117
41.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14719
458.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11111
854.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11431
335.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9514
94.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14235
13.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11783
373.1 Kpixels/sec |