| Upload Date | December 22 2025 02:24 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus PLQ110 |
| Model ID | OnePlus PLQ110 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2677 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2260
324.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2301
13.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3026
61.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2882
66.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2777
37.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3176
15.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1848
148.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2609
80.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2927
87.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2448
10.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2762
85.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2901
223.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3261
95.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3282
32.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2450
2.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2653
84.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8455 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5986
859.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8863
53.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9745
199.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9691
223.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10400
141.1 images/sec |
|
|
Clang
|
13370
65.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2210
177.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11095
343.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7346
219.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7952
32.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11597
360.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9081
698.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9425
276.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7615
75.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11841
11.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9819
310.9 Kpixels/sec |