| Upload Date | December 22 2025 11:37 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2082 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1722
247.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1435
8.65 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1859
38.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1966
45.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1908
25.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2510
12.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1800
144.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2295
71.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2179
65.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2404
9.95 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2059
64.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2537
195.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2353
69.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2665
26.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2143
2.07 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2524
79.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9115 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5741
824.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9275
55.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9058
185.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11132
256.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11718
159.0 images/sec |
|
|
Clang
|
14791
72.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2721
217.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12533
388.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8056
241.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8658
35.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12066
375.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9876
759.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9100
267.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8328
82.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13431
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10691
338.5 Kpixels/sec |