| Upload Date | December 22 2025 11:24 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | vivo V2445A |
| Model ID | vivo V2445A |
| Motherboard | k6878v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3393 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.50 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.31 GB |
| Single-Core Score | 930 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
865
124.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
898
5.41 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1157
23.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1205
27.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
941
12.8 images/sec |
|
|
Clang
|
966
4.76 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
965
77.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1024
31.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
792
23.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
820
3.39 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1161
36.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
467
35.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1048
30.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
828
8.21 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
855
827.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1046
33.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2743 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1471
211.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3347
20.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3357
68.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4504
103.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3182
43.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3630
17.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1159
92.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4825
149.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1659
49.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2208
9.14 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3607
112.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1451
111.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3046
89.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2492
24.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3963
3.83 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3850
121.9 Kpixels/sec |