| Upload Date | December 22 2025 11:17 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2510DPC44G |
| Model ID | Xiaomi 2510DPC44G |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2881 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2410
346.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2353
14.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3201
65.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3353
77.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2869
38.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3663
18.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2416
193.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2721
84.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3100
92.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2423
10.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2926
91.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3038
233.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3385
99.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3347
33.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2631
2.55 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2744
86.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8880 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5893
846.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9284
55.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11011
225.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10970
253.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10632
144.3 images/sec |
|
|
Clang
|
13646
67.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2790
223.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11299
350.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7562
226.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7886
32.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11744
365.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8979
690.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9844
288.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7324
72.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12869
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10163
321.8 Kpixels/sec |