| Upload Date | December 22 2025 11:11 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Realme GT2 Pro |
| Model ID | realme RMX3301 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.95 GB |
| Single-Core Score | 1383 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1183
169.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1196
7.21 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1625
33.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1598
36.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1405
19.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1576
7.76 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1194
95.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1374
42.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1577
47.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1360
5.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1617
50.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1061
81.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1550
45.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1416
14.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1051
1.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1489
47.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3669 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2540
364.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4245
25.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4961
101.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5779
133.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4133
56.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4718
23.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1164
93.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5034
156.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3094
92.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3069
12.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5189
161.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2515
193.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3840
112.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3462
34.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4312
4.17 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4499
142.4 Kpixels/sec |