| Upload Date | December 22 2025 10:49 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2506BPN68G |
| Model ID | Xiaomi 2506BPN68G |
| Motherboard | klimt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2600 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2083
299.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2059
12.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3163
64.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2690
62.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2553
34.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3297
16.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2359
188.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2492
77.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3229
96.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2524
10.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2992
93.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2190
168.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2891
84.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2767
27.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2014
1.95 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2719
86.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8094 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5697
818.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9233
55.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11090
227.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11130
256.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9180
124.6 images/sec |
|
|
Clang
|
12046
59.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2435
195.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10817
335.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6642
198.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7758
32.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11363
353.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5572
428.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8547
250.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7470
74.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8977
8.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10369
328.3 Kpixels/sec |