| Upload Date | December 22 2025 10:39 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold6 |
| Model ID | samsung SM-F956B |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2000 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1844
264.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1968
11.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2494
51.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2385
55.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1867
25.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2600
12.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1897
151.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1899
58.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2016
60.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1792
7.42 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2284
71.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1783
137.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1977
58.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1836
18.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1398
1.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1952
61.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3491 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4057
582.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5785
34.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7242
148.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6331
146.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5366
72.8 images/sec |
|
|
Clang
|
5983
29.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
946
75.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3064
94.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2214
66.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2250
9.31 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3267
101.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2565
197.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2444
71.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2427
24.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3152
3.05 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3888
123.1 Kpixels/sec |